Firma

Firma Pianpol Styła S.J. powstała na początku lat 90-tych w Łomży. W obecnym stanie prawnym oraz składzie właścicielskim działa od 1996 roku. Decyzje właścicieli – Romana i Cecylii Styła dotyczące nieustannych inwestycji spowodowały, że dzisiaj nasza firma z dumą może zaliczać się do europejskiej czołówki na rynku przetwórstwa pianki poliuretanowej.

Obecnie firma posiada bardzo dobrze zagospodarowany park maszynowy, w którego skład wchodzą: maszyny CNC do cięcia elementów konturowych, maszyny do cięcia poziomego, pionowego oraz do wykonywania skosów i zaokrągleń. Dysponujemy również profesjonalnymi klejarniami do produkowania m.in. materaców sprężynowych. Oprócz przerobu pianki wprowadziliśmy sprzedaż detaliczną i hurtową akcesoriów meblowych. Posiadamy trzy oddziały – główna siedziba znajduje się w Łomży, a dodatkowo nasze filie lokalizują się w Kętrzynie oraz Bydgoszczy.

Mimo i tak dużego rynku zbytu, który posiadamy w obecnej chwili cały czas jesteśmy otwarci na nowe propozycje współpracy z zakładami produkcji mebli miękkich oraz materacy, gdyż nasze możliwości produkcyjne są znacznie większe. Wyróżniamy się dbałością, o jakość naszych produktów, a naszym największym kapitałem są doświadczeni oraz wyspecjalizowani pracownicy. Słuchamy sugestii naszych kontrahentów, aby móc rozwijać naszą działalność w kierunku ich potrzeb oraz zawsze służyć dobrą radą tym, którzy jej potrzebują.

Logo Pianpol